2017 Erkek Kol Saati Modelleri

By | 22 Nisan 2017
1 sene önce 1.064 views 0 Comment

Saat insana zamanı hatırlatan en önemli eşyaların başında gelir. Ancak bazen şıklığın ve gösterişinde bir simgesi olmuştur. Kol saatleri hem erkekler hem de kadınlar için vazgeçilmezdir ancak modaya göre bazen değişimler yaşanabilmektedir. Örneğin eskiden metal kordonlar tercih edilirken günümüzde renkli kayış tercihleri ön plana çıkmıştır.  Hatta çocuk saatlerine baktığınız da onların da farklı tasarımlara sahip olduklarını görebiliyorsunuz. Saatleri birbirlerinden ayıran an büyük özelliği yapıldığı malzemenin birbirinden farklı olmasıdır.  Bu durum saatlerin fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir.

Saatler Aralarındaki Farklar

Saatler genelde suya dayanıklı olarak tasarlanırlar ancak bazen gece karanlıkta ışığa duyarlı olan modellerde vardır. En sık aranan özelliği ise cam kalitesi ve dediğimiz gibi suya dayanıklılığıdır.  Özellikle tasarım yönünden çeşitlilik gösterebilmektedir. Örneğin sitemiz İstanbul Bilişim bu konuda size çok sayıda saat modelleri sunmaktadır. Detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

2017 Sokak Modası Saatlerinde Öne Çıkan Detaylar

2017 sokak modasına baktığınız zaman geçen yıllara göre daha büyük modellerin ön plana çıktığını görebilirsiniz. Eskiden saatler bileğin kalınlığına göre tercih edilirlerken bugün bu özellik saatin tasarımına ve büyüklüğüne göre değişmiştir. Sokak modasında canlı renklerin hakim olduğunu görebiliyoruz genelde kayış kordondan yana bir tercih olduğundan mat kayışlar daha ön plana çıkıyor. Spor giyimin rahatlığı ile şık bir kol saatini birbirine kombine ettiğiniz de güzel bir görüntü elde edebiliyorsunuz.

Saat her erkeğin şıklığını artıran bir unsurdur bu nedenle de giyim tarzına göre modeller tercih etmek gerekir. Örneğin spor bir saati klasik bir kıyafetin üzerine takamazsınız. Bu sizi şık göstermeyeceği gibi alay konusu haline de getirebilecektir. Çünkü gençler birbirlerinin kol saatlerine en az kıyafetleri kadar dikkat ederler.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir