4k Toshibalar Satışta !

By | 13 Eylül 2014
4 sene önce 673 views 0 Comment

p50t_2D00_video_2D00_playback_2D00_1200_5F00_768BD5714k Toshiba notebooklar geldi! İnceledik teşhir ürünü açarken öyle heycanladık ki beklediğimize ve heyecanımıza değdi. Ciddi anlamda kaliteyi cihazın dış görünümü bile söyler durumda. Mağazada cihazı incelerken aldığı 2 bin küsür tl lik notebook siparişini iptal edip ben bu cihazı istiyorum diyenlerde oldu. Gerçektende hakkı yenmeyecek cihaz. Toshiba yapmış görüntüsü ekranı mükemmel. Dizayn konusunda da kendini gösteren bu cihaz ciddi anlamda bir kalitenin varlığını hissettiriyor.

Cihazı elinize aldığınızda şık ve parlak tasarımı sizi etkiliyor. Düğmesine bastığınızda bile cihaz açılırken açılış yazıları sanki ekrandan dışarı çıkmak istiyor gibi o kadar gerçekci bir görüntüye sahip. Cihaz açıldığı zaman gelen ilk masaüstü resmi gerçektende dikkati üstüne topluyor değiştirmeyi aklımızdan bile geçirmedik. Full hd filmler bile görüntü kalitesi düşük geliyor. 4k trail ve filmlere baktığımızda ise dolgun ve ciddi anlamda gerçekçi bir görüntü elde ediyoruz. Cihazın ekran çözünürlüğü güzel tasarımcı bir kişinin yorumu: “Windows’u tasarım yaparken apple cihazımda özlüyordum. Açıkcası bu Toshiba alınmaya değer artık windows işletim sistemimden ayrı kalmayacağım.” Diye devam eden cümlelerle cihazı övdü. Mağaza içerisindeki 4k ekranlara sahip led Televizyonlar ile kıyasladığımızda ise aralarında fark olmadığını fakat bunu bir dizüstü bilgisayarda yaşamanın güzel olacağı yönünde fikirler konuşuldu.

DSC_0691Cihaza mağazada yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı oyun ve program deneyimleri yaşayamadık. Fakat en kısa zamanda oyunlardaki performansları ve programlarda ki verimi hakkında sizleri bilgilendirmeyi planlıyoruz. İstanbul Bilişim yönetiminin 4k yı açtınız mı diye soruları ve inceleme esnasında cihaz başında olumlu görüşlerini aldık. Müşterilerinde daha ilk saatte yoğun ilgisine mağruz kalan cihaz mağazanın ilgi odağı oldu. İstanbul Bilişim ‘in ilkleri oynaması ciddi anlamda güzel bir deneyim sağlıyor. Gün içerisinde ön siparişler için paketlenen cihazları görünce ciddi anlamda da satışının iyi olduğunu gördük. İlk partinin çabuk biteceği görülüyor.

Cihazın birebir deneyimlerine ve gördüklerimize gelecek olursak; ürünün dış kasa dizaynı ve tasarımı olumlu yorumlar alır.Metal kasa tasarımı iyi cihazın ısınmasını önler ve çabuk soğumasını sağlar. Tuşları ve kullanımı oldukça rahat. 15,6” olması cihazın kaba ve taşınma konusunda olumsuzluklarını ortadan kaldırıyor. Yanınızda taşımaktan çekinmeyeceğiniz bu cihazın gerçekten de performans yönünden güzel bir deneyim sunacağını görüyoruz. Amd R9 ekran kartına sahip cihazın sunmuş olduğu görüntü kalitesi dokunmatik ekranla da buluşmasıyla bir şaheserin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ben bu cihaza Notebook dünyasının Mona Lisa ‘sı diyorum.

Oyun ve diğer işlemlerdeki performanslarının dış bağlantılardan gayet iyi beklenenleri tam anlamıyla karşıladığını duymak güzel bu deneyimleri yaşamak amacıyla en kısa zamanda cihaza gerekli programları kurarak performans denemesi yapacağız. Cihazı İstanbul Bilişim mağazasında görebilirsiniz. Arkadaşlarımız detaylı bilgileri aktaracak ve cihazla tanışmanızı sağlayacaktır. Notebook standına baktığınızda ise zaten “Aaa bu 4k Toshiba değil mi _?” diye şöyle bir içinizden geçireceksiniz zaten.

er_photo_215761Şık, güçlü ve Türkiye ‘de bir tek İstanbul Bilişim de bulunan bu cihazlara http://bit.ly/1s1aWye linkten ulaşabilirsiniz. Cihaz detaylarını yine Linkteki bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Cihaz hakkındaki farklı sorularınızı yorum kısmından yanıtlayabilirim. İstanbul Bilişim ile ilkleri yaşamaya devam edeceğiz.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir