Araç İçi Kameralar ve Fiyatları

By | 19 Nisan 2017
2 sene önce 945 views 0 Comment

Sosyal medya ile gün içerisinde haşır neşir olanlar çok kez kaza görüntüleriyle karşılaşmıştır. Bu kazalar araçların içerisinde bulunan kameralar tarafından kaydedildiği içinde kazanın oluşum anı saniye saniye ekrana gelir. Son dönemlerde de bu yurt dışından çok fazla gördüğümüz kaza görüntüleri sonrasında talep gelmeye başladı bu da ülkemizde ciddi anlamda bir yaygınlaşmaya neden oldu. Araç içi kamera uygulaması Rusya’ da mecburi bir uygulama olarak kabul edilmiş ve her araçta bulunması zaruri olmuştur. Kazaların yaşanış sıklığına ve de meydana geliş nedenlerine baktığınızda bizim ülkemizde de bu şekilde bir karar alınmamasının hiçbir nedeni yoktu. BU nedenle de Türkiye toplu taşıma araçlarında ve de servis araçlarında araç içi kamera bulundurulmasını zorunlu hale getirdi. Sizde İstanbul Bilişim firmasının size sunmuş olduğu araç içi kamera modellerine göre atabilir ve size yönelik olarak sunulan bu hizmetten faydalanarak bir anlamda zorunluluğu yerine getirebileceğiniz gibi binek araçlarda da isteğe bağlı olarak kullanabilirsiniz.

Her An İhtiyaç Duyulabilir

İstanbul Bilişim resmi satış sitesi üzerinden sizlere ürünlerin fiyatlarını ve de özelliklerini detaylı bir şekilde sunmaktadır. Bu bağlamda kullanıcı yorumları da değerlendirmeler şeklinde site üzerinde yer almıştır. Araç içi kameralarının ne zaman ve nerede lazım olabileceği asla belli olmaz bu nedenle de henüz lazım olmadan taktırmanız önemlidir. Üstelik araç içi kameralarının bir görevi de kaza sonrasında hakkınızı savunabilmeniz ve kanıtlayabilmeniz için önemlidir. Hırsızlık durumunda da aracınıza bıraktığınız değerli eşyalar kayıt altında tutulmuş olacaktır.

Araç İçi Kamera Çeşitleri

Araç içi kameralar çeşitlerine göre ayrılmaktadır. HD kalitedeki kameralar veya SD kart takılabilen kameralar. Site üzerinden ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir