En iyi ankastre setler hangileri?

By | 31 Temmuz 2017
1 sene önce 1.194 views 0 Comment

Ankastre cihazlar, fonksiyonel olarak Solo cihazlarla aynı özelikte olsa da mutfakta uyumlu ve gömülebilir durumda bulunabilme özellikleri nedeniyle; yerden tasarruf sağlamaları. Kullanım ve temizlik kolaylığının yanı sıra,  estetik görünümde olmaları tercih sebebi olmaktadır. Tam ankastre model çeşitlerinde mutfak mobilyası ile uyumlu olan beyaz renkte ya da siyah renkte ankastreyi seçmek uygun fiyat ve kaliteli ankastre set tercihinde bulunabilmek için bazı modeller ön plana çıkmaktadır.

1-Ferre The Black Magician 3Lü Ankastre Set

Ferre A sınıfı Enerji ankastre 3’lü set Tüm Türkiye’de yaygın servis ve ücretsiz montaj olanağı sunuyor. En kaliteli ankastre seti olan, Ferre SPR 600 siyah davlumbazı dokunmatik bir panel içeriyor. Alimünyum bir filtre tipi ile motor gücünde ise 230 W ile 56 dba ses seviyesinde çalışıyor.  Ayrıca kumandası bulunan davlumbazın havalandırma kapasitesi ve Led aydınlatmaları ise göz dolduruyor. Üçlü set içerisinde bulunan diğer ürünü Ferre 1140 CE Ankastre siyah ocak, cam gövdesinde 4 adet göz bulunduruyor. Otomatik gaz kesme gibi gaz emniyetlerini de taşıyan ocak döküm ızgaradan yapılmıştır. Ferre S BE 6LD A Enerji sınıfında bulunan fırını 7 fonksiyonlu olup, fırın içinde aydınlatması programlanabilen özelliği, yemeklerinizin eşit şekilde pişmesini sağlayan Turbo Fanı bulunuyor. 300 dereceye kadar da sıcaklıkla yemekleri pişirme imkânı sunuyor.

2- Termikel Ankastre Set 3

Termikel fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan beyaz renkli üçlü ankastre seti,   ücretsiz montaj ve tüm Türkiye’de yaygın bir servis ağı ile en iyi ankastre setler arasında bulunuyor. bulunuyor. B S6433 W-BO 5200 W Ankastre fırınında 6 fonksiyonlu ve A sınıfı enerjisi ile elektrik tasarrufu sağlıyor. Programlanması sonrası gözünüz arkanızda bırakmayacak şekilde pişirmeyi otomatik durduran mekanik timer ile sesli uyarı sistemi bulunuyor. Fırın için 65 Litre kapasitesinde olup, fırın için aydınlatması termostatlı ayarı sayesinde istenilen derecede yemeğinizin lezzetini ayarlayabiliyor. Termikel BH P6144 W- 17152 W604L ocağında dört göz bunuyor. Düğmesinden otomatik olarak ateşmele imkânı bulundurarak, LPG ve doğalgaz uyumu kolay temizlenebilir bir ön yüzü bulunuyor. Termikel Caspia 3108 Beyaz davlumbazın ebatı 60 cm dekoratif bir tamperli üst camı bulunuyor. 3 ayrı hız kademesinde ilk kademesindeki 45 db ses çıkartıyor. 3- Eminçelik Erguvan Black-Silver 3lü Ankastre Set

1979 yılından bu yana ucuz fiyatlı ankastre set üreten Eminçelik üçlü ankastre setinde 21210 Statik saatli ankastre fırını 62 LT kapasitesinde, Grill ve ızgara özelikleri bulunur. 4 programa kadar seçmeli anahtarlı bulunan fırını yeni alanlar için ücretsiz montaj sağlıyor. Doğalgaz ve LPG uyumlu 12225 dökümlü cam cağında ise dört göz bulunur. Gaz kesme emniyeti ile otomatik ateşleme taşıyor. Siyah gövdeli 14202 siyah davlumbazı ise dekoratif bir görünüme sahiptir. Geri tepmeleri önleyen bir Valf sistemi taşıyor. Fitreleri ise yıkanabiliyor. 

 4- Ferre Svart 3lü Ankastre Set

Ferre markasıyla en iyi ankastre modelleri arasında yer alan üçlü set Ferre SBE LM sınıfındaki siyah renkli ankastre setleri arasındaki en güzel modeller arasında bulunuyor. Şık tasarımı kolay temizlenmesi 64 LT kapasitesinde. Ferre S1140 CE ankastre siyah ocağında ise siyah bir cam üzerinde dört tane göz bulunduruyor. Döküm ızgarası tasarruf sağlayan bek sistemi ile beraber sunuluyor. Ferre S FME 600 siyah davlumbazı ise 2×50 w aydınlatması 3 adet hız ayarında yıkanabilir bir filtresi ile beraber 55 db ses çıkarıyor. Ayrıca havayı geri dönüşümüne engelleyen bir sistem de barındırıyor.

5- Conti CAS-1003 Maestro Ankastre Set

Conti ev aletleri ile 2010 yılından beri faaliyet gösteren teknik servis hizmetleri ve tüketicilerin hizmetine başladı. Beyaz renkli ankastre set şık bir görünüme sahip. Davlumbaz 60 cm genişliğinde ve 56 db ses seviyesi ile Halojen bir ışıklandırma taşıyor. Ocak ise 4 gözü ve gaz emniyeti taşıyarak sizi güvende sağlıyor. Statik ankastre fırında ise iç kapasitesinde 70 LT hacim özeliğinde 3 farklı fonksiyon taşıyor. Emniyet termostatı yanında kolay çıkartılabilir ve ısıya dayanıklı bir ön kapağı bulunuyor.

6- Vestel Cam Siyah Set

Vestel markasıyla kaliteli şık ve güvenilir bir ankastre set arayanların tercihleri arasında bulundurabileceği modeller arasındaki yerini alıyor. Vestel ADB 6004 davlumbaz duvar tipi ve siyah rengi ile mekanik bir kontrol sağlıyor. Geri dönüşümü engelleyen ve ses seviyesi düşük bir motor taşıyor. Vestel AOB-6104 Ankastre ocağı cam yüzeyinde 4 göz bulundurur. Gaz söndürme emniyeti ve düğmeden ateşleme özelliği de bunuyor. Vestel AFB-6682 Ankastre fırını kolay temizlenebilir iç yüzeyi bulunur. Siyah emaye bir iç yüzeyi bulunur. Düğmeleri ise diğerlerine göre farklı olarak yapılmış gömülebilir ve paslanmaz özeliği taşır.

7- Altus Inox 3lü Ankastre Set

Beyaz renkli ankastre modelleri arasındaki en iyi ve en kaliteli bir ürün olarak göze çarpan Altus markası. ALA-132 I Fırını tek bölmeli bir ankastre fırın özeliğinde, fırın iç aydınlatması turbo fanı, soğutma fanı göz dolduran özellikte. Kapasitesi 65 Lt bulunuyor. ALA-520 Davlumbazın özellikleri ise beyaz renkli bir 59 db ses seviyesi ile beraber karbon litre taşıyor. ALA -182 GI ocak düğmeden ateşlemesi ile beraber gaz emniyetini de sunuyor.

Ankastre Setlerde %49’a varan indirimleri kaçırma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir