Geçmişten Bugüne iPhone Telefonlar

By | 11 Nisan 2017
2 sene önce 1.807 views 0 Comment

Apple bu zamana kadar bir çok model ve seri piyasaya sundu. Bu nedenle de bir iphone alacakların ilk önce internet üzerinden modellere ve de özelliklerine baktığını biliyoruz. Bu yüzden biz de sizin için en iyi iphonelerin listesini hazırlayıp beğeninize sunduk. Sizin favoriniz hangisi en çok hangi telefonu beğeniyorsunuz yorumlarınızda bizimle paylaşabilir ve değerlendirmelerde de bulunabilirsiniz.

İlk önce şunu öğrenerek başlayalım isterseniz Apple bugün tüm dünyada en çok satılan telefon olma özelliğini neye borçlu yani bu zaman içerisinde nasıl bu şekilde bir başarı elde edebildi. Bizim bu soruya vevabımız kendini durmadan yenilediği ve değiştirdiği için olacak. Çok sık güncellendiği içinde seçenekleri o kadar fazla ki insanlar hangisi güzel yerine hangisini almalıyım diye düşünüyor. Bu zamana kadar farklı modellerde İphoneler üretildi bunları aşağıda size listeledik.

Apple iPhone 3G

Bu telefon aslında hayal kırıklığı ile sonuçlandı bu nedenle de piyasa da onu çok fazla göremedik. Ancak kullanıcı arayüzü ve de güzel tasarımı sayesinde biraz da olsa ön plana çıbabilmeyi başardı.

Apple iPhone 3Gs

Bu da 3G’ ye göre çok fazla bir yol almış sayılmazdı. Ama ilk telefonlara göre baktığınız da İphone’nin de önemli bir gelişme kaydettiğini görebiliyorduk.

Apple iPhone 4s

İphone 3 serilerine göre biraz daha kendini ispatlamış ve İphone’nin yavaş yavaşta çok satanlar arasına girmesinde öncülük etmişti. Özellikle de siri sayesinde satışlarını ciddi anlamda artırmayı başardı.

Apple iPhone

Akıllı telefonlar artık kendilerine biraz daha yer etmişti ve bu modelde  bu telefonların Godfather’ i olarak bilinmeye başladı. Artık akıllı telefonlarda da oyun tamamen değişmeye başlamıştı.

Apple iPhone 5

İphone 5 gelişimini hızlı bir şekilde tamamlayan ve donanım noktasında da ön plana geçen bir model olarak karşımıza çıkıyordu.

Apple iPhone 6S 32GB  

İphone 6S gerek teknolojiye ayak uydurması gerekse tasarıma verdiği önem sayesinde kullanıcılarının ilgi odağı haline geldi. Bugün piyasa da en şık telefon hangisi şeklinde bir araştırma içerisine girdiğiniz de karşınıza çıkacak yanıt mutlaka Apple iPhone 6S 32GB Altın Rengi Cep Telefonundan yana olacaktır.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir