Her Telefonda Olması Gereken 9 Uygulama

By | 06 Eylül 2017
1 sene önce 2.117 views 0 Comment

Bu yazımızda sizler için her cep telefonu kullanıcısının telefonunda olmasının faydasını göreceği 9 uygulamayı listeledik.

Her ne kadar inkar etsek de birçoğumuz, zamanımızın büyük kısmını telefonlarımızdaki uygulamaları kullanarak harcıyoruz. Akıllı telefonların uygulamaları artık lüksten çok ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaya başladı.

Küçük şeyler için bile telefonlarımızda onlarca uygulama yer alıyor. Fakat düzenli olarak kullanılan kaç uygulamamız var? Tam da bu noktada hayatınızı daha kolay hale getirecek uygulamalar, sizlere göz kırpıyor. Listelediğimiz uygulamalara pek yabancı olmasanız da şu anda tamamını kullandığınızdan emin değiliz.

Derlediğimiz uygulamaların arasına Facebook, internet tarayıcılar, müzik çalarlar ve galeriler gibi uygulamaları almadık. Hali hazırda bu uygulamalar birçok telefonda otomatik olarak kurulu geliyor. Kurulu olmasa bile Google Play, hemen bu soruna el atıyor.

1- Spotify

Müziği kim sevmez ki? Spotify Premium versiyonunda çevrimdışı dinleme olanağının olduğunu söyleyebilir ve yeni çıkan müzikleri elinizin altında bulundurabilirsiniz. Spotify’a alternatif olarak Apple Music’i gösterebiliriz.

2- Yelp

Yelp adlı uygulama sayesinde çevrenizdeki restoranlara ulaşabilir ve onlar hakkındaki yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

3- Slack

İşlerinizi organize etmek ve diğer çalışma arkadaşlarınız ile iletişim halinde kalmak için Slack adlı uygulama tam da size göre. Slack’da birçok farklı grupta yer alabiliyorsunuz.

4- Uber

Kendimizi yormadan yolculuğumuzu gerçekleştirebileceğimiz bu uygulamayı her halde bilmeyen yoktur.

5- Google Maps

Google Maps’in sunduğu olanaklar ve basit ara yüzü ile kullanılmaya değer bir harita uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

6- Reddit

Eğlenmek ve güncel haberleri edinmek için en çok kullanılan platformlardan biri olan Reddit’de keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz.

7- Banka uygulaması

Günümüzde banka hesabı olmayan yoktur. Kişisel bankanızın uygulamasını indirerek hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

8- Twitter

Birçok kişinin aktif olarak kullandığı Twitter’ı gündemi sıkı bir şekilde takip etmek için kullanabilirsiniz.

9- Instagram

Neden Snapchat değil de Instagram? Bunun nedeni Instagram’ın Snapchat’ı içine alıyor oluşu. Instagram’da gün boyu sıkılmadan dolaşabilir ve Snapchat’den araklanan hikayeler özelliği ile bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir