iPhone 8 Sadece Siyah Renkte Kullanılabilir!

By | 07 Eylül 2017
1 sene önce 1.567 views 0 Comment

iPhone 8’in basına sızdırılan görüntülerinde, siyah dışında çıkacak diğer renklerin pek hoş bir görünüme sahip olmadığı görülüyor. iPhone 8’in siyah dışındaki bir renleri,  ekranın içinde yer alan kamera ve sensör alanını bir kusur gibi gösteriyor desek yeridir.

Apple, kullanıcıları uzun bir süre beklettikten sonra iPhone 8’i tanıtacağı tarihi açıklamıştı. 12 Eylül 2017’de düzenlenecek konferans ile tanıtılacak olan iPhone 8’in ne tür özelliklere sahip olacağı şimdilik bilinmiyor. Fakat ortaya çıkan ve sızdırılan resimlerle, telefonun tasarımı hakkında bilgi sahibi olduk diyebiliriz.

Resmi bir açıklama gelene kadar, daha doğrusu tanıtım yapılana kadar bu görüntülerin hepsinin yalnızca dedikodu olduğunu söyleyelim. Her ne kadar kaynaklar sağlam olsa da 12 Eylül 2017 tarihine kadar yapılan haberler %100 doğruluk payı taşımayacaktır. Aşağıda göreceğiniz görselde telefon şık görünse de siyah olmayan telefonlarda çentik şeklinde kamera olacak olması iPhone kullanıcılarının canını sıkabilir.

Yukarıda gördüğünüz görselde bir iPhone 7 ve bir iPhone 8 bulunuyor. Bu görsel, telefonun boyutu ve tasarımı hakkında fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor. Bunun dışında edinilen bilgilere göre iPhone 8’de siyahın dışında mat, jet siyah, gümüş, altın ve gül altını gibi renk alternatifleri de bulunacak. Bu kadar çok rengin tek bir seferde mi yoksa parça parça mı piyasaya sürüleceği de henüz bilinmiyor. Fakat kullanıcıların iPhone 8’i daha çok tercih etmesi için tüm bu renkler aynı anda piyasaya sürülebilir.

iPhone 8 ve parmak izi okuyucusunun, birlikte gelen teknolojilerin detaylarını öğrenmemize artık günler kaldı. Yukarıdaki görselde, parmak izi okuyucusu hakkında da ufak tefek bilgiler edinme imkanımız bulunuyor.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir