iPhone’da yetersiz bellek sorununa karşı çözüm yolları

By | 22 Temmuz 2017
1 sene önce 606 views 0 Comment

Her gün sayısız sayıda fotoğraf ve video çekiyoruz. Bunların hepsini düşük hafızaya sahip iPhone’lara sığdırmak gerçekten büyük bir problem oluyor. Biz de sizler için yetersiz bellek sorununuzu ortadan kaldırabilecek ürünleri listeledik.

iPhone serilerinde her çıkan telefon, kendini daha da geliştiriyor ve bununla birlikte dosya boyutları da artıyor. Eğer 16 GB ya da 32 GB bir iPhone’a sahipseniz büyük ihtimalle cihaz hafızasını doldurmuş ya da doldurmak üzeresinizdir. Bu düşük hafızalı telefonlar için, başınızı ağrıtmayacak çözüm yollarımız bulunuyor. Bugünkü yazımızda, iPhone’larda bulunan hafıza yükünü en hafife indirecek ürünleri listeleyeceğiz.

1- Lexar – Lightning girişli MicroSD okuyucu

Bu ürün ile birlikte dosyalarınızı MicroSD karta direkt olarak aktarabilirsiniz. Aynı zamanda Lexar – Lightning girişli MicroSD okuyucu, küçük ve kolaylıkla taşınabilen bir cihaz. Aynı zamanda bu cihazın App Store’da ücretsiz olarak bulabileceğiniz dosya yönetim uygulaması da bulunuyor. Bunun yanı sıra, cihaza bir kez ayar yaparak tüm yeni dosyaları MicroSD’e aktarmanız mümkün oluyor.

2- Valkit Hafıza Kartı Okuyucu

Bu ürün, Lightning girişli tüm iPhone’lar ile uyumlu çalışıyor. Yukarıda gördüğünüz gibi alüminyum tasarımına sahip olan ürün, şık tasarımı ile hem şık görünüyor hem de dayanıklılık sağlıyor. Aynı zamanda Windows işletim sistemlerinde XP üzerini, Mac işletim sistemlerinde ise MacOS 9 ve üzerini destekliyor.

3- iNassen Çoklu Kart Okuyucu

Bu ürün, 128 Gigabayt’a kadar SDHC / SD / MicroSD TF kartı desteği sağlıyor. Aynı zamanda video, resim ve müziklere direkt olarak hafıza kartından erişebiliyor, bellek içindeki dosyalarınızı yine iPhone’niz üzerinden yönetebiliyorsunuz. Bu cihazın boyutu hem küçük hem de kullanımı kolay.

4- SanDisk iXpand Lightning Girişli Flash Bellek

Yapacağınız tek bir ayar ile tüm fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak yedekleyebilir ya da taşıyabilirsiniz. Kişi listenizi, her yeni kişi eklendiğinde yedekleyebilirsiniz. Modelin fiyatını görmek için ve satınalmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

5- HooToo Flash Bellek

Bu ürün, Lightning girişli tüm iPhone ve iPad’ler ile tamamen uyumludur. Aynı zamanda App Store’da bulunan iPlugmate uygulamasıyla tüm video ve müzik dosyalarını destekler. Küçük sürücüsüne yedekleyerek zamandan ve alandan kazandırır.

“Nedir bu Bitcoin?”

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir