Kanadalı Eski Bakan Dünyada 82 Uzaylı Türünün Dolaştığını İddia Etti

By | 03 Ekim 2017
1 sene önce 1.056 views 0 Comment

Kanada’nın Savunma eski bakanı Hellyer, Dünyamızda 82 uzay türünden yaratığın yaşadığı iddiasında bulundu. Üstelik youtube gibi kanallarda yayınlanan videolar da her ne kadar gerçek üstü görünse de acaba mı? Sorusunu aklımıza getiriyor.

Biliyorsunuz ki bazı Hollywood yıldızlarının da aralarında olduğu uzaylı tarikatları var bunlardan birisi de Marduk. Bilimsel verilere de dayanan bu tarikatlar genelde eski CIA ajanlarının ya da devlet görevlilerinin açıklamalarını da sürekli olarak açığa çıkararak tarikatlarına mürit topluyorlar. Dünyada da son 5 yıl içerisindeki süreçte uzaylılar konusunda sızdırılan belgeler, videolar internet ortamlarında dolaştıkça sürekli gündem halini korudu. Gerçi benim çocukluk dönemimde, belki de hayal dünyamın biraz geniş olması ya da çocukluğumuzdaki “Uzay Yolu” “Star Wars” gibi filmlerden veya o zamanlar ağzımızı açarak izlediğimiz çizgi filmlerden etkilenerek uzayda bir şeyler olduğunu düşünürdüm.

Şimdi artık evrende yalnız olmadığımız iddiası daha çok dillendiriliyor. Dedim ya uzaylı tarikatları var diye. Sadece bunlar değil, ömrünü buna adamış komplo teorisyenleri de mevcut. Bunlar uzaylılar hakkında çılgınca araştırmalar yapıyorlar ve sürekli bir kanıtlama belge gösterme telaşı içerisindeler. Fakat şimdiye kadar pek önemsendiklerini sanmıyorum. Ta ki yakın zamanda Kanada Savunma eski Bakanı Paul Hellyer, Dünyamızda 82 uzay türünün yaşadığını ve insanlarla sürekli etkileşim halinde olduklarını vurgulamasına kadar. Şimdilik bunların sınıflandırılmasının yapılmadığını ama ellerinde video, ses belgeleri ve yazılı resmi dokümanların mevcut olduğunu söyleyene kadar.

Özellikle son yıllarda youtube sitesinde izlenilebilen Alien Races videosu tüm bunlara kanıt niteliğinde görünüyor. Video aşağıda, izlemenizi tavsiye ederim.

İzleyeceğiniz bu video 1. Bölüm ve bu bölümde uzaylılarca alıkonulmuş hatta üzerinde deneyler yapılmış ve iletişim kurulmuş insanların varlığından söz ediliyor. Videonun ikinci bölümünde ise tıpkı Kanada savunma bakanı gibi asker, istihbarat görevlileri ve çeşitli kademelerdeki devlet görevlilerinin açıklamalarını ve yazılı belgelerini ele alıyor.

Dediğim gibi son 5 yıldır insanlar uzaylıların varlığına daha fazla inanmaya başladı. Tıpkı Amerika da bulunan 51. Bölge bilinmezinin de bu son 5 yılda ortaya çıkması gibi. Fakat henüz dünya üzerinde hiçbir ülke ve resmi kurum uzaylıların varlığının gerçek olduğunu açıklamadılar. Bu internet ortamındaki belge ve videolara dayanarak iddia edilen bir şey.

Yukarıda açıklamasını yaptığım videonun ikinci bölümünde, açıklamasına yer verilen Kanada savunma eski bakanı uzaylılarla ilgili; geçmiş zamanlarda dünyamıza 82 uzaylı türünün geldiğini ve bunların dünyamızda insanlarla etkileşim halinde kalarak yaşamlarını sürdürdüklerini iddia etmiş. Bu ne kadar gerçekçi bilinmez ama galaksimize baktığımızda 1 trilyondan fazla yıldızın ve bizden başka yüz milyar galaksinin varlığını düşünürsek evrende kesin olarak yalnız olduğumuzu söylemek bana fazla iddialı geliyor.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir