Temmuz ayında en çok satılan notebook modelleri

By | 03 Ağustos 2017
1 sene önce 473 views 0 Comment

İhtiyacımıza uygun bir bilgisayarı seçerken, kısa bir araştırma yapmak ihtiyacı duyabiliriz. Teknik fiziki özeliklerin en iyisini olmasını isteriz. Ayrıca özellik fiyat karşılaştırmasında size en uygun olanı tercih etmek isteriz. Teknoloji konusunda birbirinden özellikli notebook üreterek piyasaya sunan firmalar, en çok kullanıcıyla buluşmayı hak ediyor ve kullanıcıların tercihinde ilk sıralarda yer almayı başarıyor.  Geçtiğimiz ayda en uygun notebook bilgisayarları hangiler? Temmuz ayında en çok satılan notebook modelleri yeni notebook almak isteyenler için yön verir nitelikte. İşte Temmuzda en çok satılanlar.

1-Lenovo IP 110-80UD00U9TX Notebook

Özelliklerine bakarak Lenovo Ideapad 110 ilk dizüstü bilgisayar almak için oldukça iyi bir seçenek olarak görünmektedir. 15.6-inç ekran ile Lenovo Ideapad 110 kesinlikle uygun fiyatlı bir makinedir. Bilgisayarın kasası tamamen plastikten yapılmış olmasına rağmen, çevresinde dokulu kaplama yer alır. Ekranın üst kenarı bir VGA çözünürlüklü kamerası ve bir mikrofon yer alır. Ayrıca ücretsiz kargo ile notebook almak isteyenlerinde tercihlerindendir.

2-Lenovo Ideapad 100 80qq01emtx Core İ5 4288u 15.6″ W10 Notebook

Temmuz ayında en çok satılan modeller arasında gösterilen i3 işlemci FreeDos işletim sistemi ile gelen Lenovo bilgisayarın gövde mat siyah plastikten imal edilmiştir. Dizüstü bilgisayara iki USB portu takılmıştır. Bir bağlantı noktası USB 3.0 standardında çalışır. IdeaPad, bir Windows işletim sistemi olmadan gelir. Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10’u yüklemek bir sorun değildir. Üç işletim sistemini kurabiliriz;  Gerekli sürücüleri Lenovo’nun web sitesinde bulabilirsiniz. 3-Dell Inspiron 3567-B06W41C Notebook

Dell marka muhteşem özellikleri barındıran notebook core i3 işlemci ile birlikte geliyor. MS Windows işletim sistemi üzeride taşıyan notebook AMD Radeon R5 M43, cip setini taşıyor. 15,6 ekran boyutunda siyah rengi ile kullanıcıların en çok tercih edilen dizüstü modelleri arasında yer almaktadır. 4-Asus K550JK-DM013 Notebook

Asus’un profesyonel kullanım sunan Core i7 işlemcisi ile 8 GB Ram taşıyan notebook bilgisayarı Temmuz ayında en çok tercih edilen diz üstü bilgisayarlardandır. 15.6 inç ekran boyutunda 750 GB depolama alanı taşır.

5-Asus F555LN-DM101D Notebook

Asus’un günlük kullanımları için en uygun bilgisayarı olan notebook bilgisayarı Core i5 işlemcisi ile 1 adet USB 2 ve iki adet USB3 taşır. Depolama alanında ise 1 TB HDD disk bulundurur.

Tüm notebook laptop modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Share it people

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir